Double
litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130
ID: 448
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:59
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)