Mlýn
litografie, 1957, 27 x 36 cm, sign. UD Zd. Mézl 57, pasparta
žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
ID: 474
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)