Šílenec
litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře
ID: 520
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:14
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu