V předklonu
litografie, 1996, 48 x 31,5 cm, sign. LD Dagmar Mezricky 96
studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě
ID: 992
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:07
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu