V letu
litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014
žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze
ID: 176
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu