Biblická krajina
akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám
ID: 127
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:06
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 127