Žnečka
olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám
ID: 107
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:46
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
ID: 107