Sbíraní brambor
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
ID: 219
Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:38
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 219