Končina Krkonoše
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám
žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra
ID: 291
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:50
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)