Orlické hory - Javornice
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
ID: 81
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:20
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
ID: 81