Kozinův statek
olej, plátno, lepenka, 34 x 49 cm, sign. LD Jos. Strnad, rám
žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků
ID: 106
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:57
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)