Žně
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
ID: 142
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:36
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 142