Koliba u Rusínů
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám
ID: 177
Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:56
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu