Zelená Hora
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
ID: 44
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:43
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 44