Žně
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
ID: 48
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:56
Aktuální cena: 18.001 CZK (751 €)
ID: 48