Pod Zvičinou
olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám
žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka
ID: 86
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:25
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu