Lenka Chytilová: Modlitba léta
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav
Antiqari.at Radhošťská
ID: 462
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)