Český bibliofil III. ročník
bibliofilie, lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal
žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
ID: 607
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)