Gítáňdžali
bibliofilie, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28
žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
ID: 646
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)