Oprava obuvi
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty.
ID: 1108
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)