Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců
kniha, sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav
ID: 1326
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:50
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)