Jan Čep: Cesta na jitřní
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 975
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:59
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)