J. Tauš

Tvary

olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba

ID: 1248

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:28

Aktuální cena: 501 CZK (21 €)