Jaroslav Holeček (1902-1957)

Hory

akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen

ID: 1253

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:03

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)