Jarolímek

Stavení u potoka

olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba

ID: 1254

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:06

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)