Kostelík
olej, plátno, 1988, 50 x 30 cm, sign. LD Fanta V., rám
ID: 1334
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:12
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
ID: 1334
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)