Květinové zátiší

akvarel, tuš, papír, 1860, 27 x 21,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír

ID: 1458

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:17

Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu