Břetislav Jüngling (1921-1980)

Pohled na kostelík

akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62

žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

ID: 1496

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:13

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)