Miloslav Borecký (1928-2016)

Po dešti na horách

olej, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem

ID: 1506

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:04

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu