Miloslav Borecký (1928-2016)

V Jizerských horách

olej, sololit, 1986, 45 x 72 cm, sign. PD Borecký 86, na zadní straně štítek s popisem

ID: 1513

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:03

Aktuální cena: 101 CZK (4 €)