J. K. Jelínek

Studené u Jílového (Jarní nálada)

olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám

ID: 1524

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:12

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu