olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám

ID: 1529

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:30

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu