Miloslav Borecký (1928-2016)

Jizbice

olej, sololit, 1983, 50 x 80 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem

ID: 1535

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:02

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu