Alois Janeček - Pardubský (1894-1974)

Herec, režisér a scenárista ochotnického spolku J. K. Tyla v Úvalech, kde v l. 1933-1943 žil. Od r. 1943 žil a tvořil v Jirnech. Autor žánrových obrazů a krajin především ze Slovenska, Dalmácie, Bosny a středních Čech (Úvaly, Jirny a okolí).

Horská krajina

olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá

žák prof. V. A. Schumanna na Akademii v Mnichově

ID: 1536

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:11

Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu