Klinder

Kladenský cvičák

olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození

ID: 1538

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:14

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)