Jan B. Melichar (1908-1994)

České středohoří

akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám

soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

ID: 1539

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:20

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)