Arnošt Folprecht (1902-1977)

Čertovka v Praze

litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír

soukromý žák V. Beneše, I. Čipery a F. Hladíka

ID: 1551

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:06

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu