Chalupy na samotě

olej, karton, 1975, 50 x 70 cm, sign. PD , rám

ID: 1553

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:26

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)