Neurčený

Sušení prádla

olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky

ID: 1555

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:23

Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu