Huspeka

Na vesnici

olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky

ID: 1559

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:10

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)