olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám

ID: 1562

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:29

Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu