Adamec

Dívky v krojích

akvarel, karton, 1941, 21,5 x 30 cm, sign. LD Adamec 1941

ID: 1575

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:00

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu