Před bouřkou

olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám

ID: 1576

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:25

Aktuální cena: 401 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu