František Mracký (1900-1971)

Velká Deštná - Orlické hory

akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Franta Mracký, rám

ID: 1577

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:22

Aktuální cena: 101 CZK (4 €)