Quido Roman Kocián (1908-1981)

Jan Žižka z Trocnova

kolorovaná litografie, 1946, 22 x 15 cm, sign. PD Quido Roman Kocián 1946, rám

ID: 1579

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:16

Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu