J. Kuranda

Záliv

olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928

ID: 1614

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:19

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)