Bohumil Franc (1944)

Halda

litografie, 1961, 23 x 30,9 cm, sign. PD BFranc 1961, č. 1/12, vzadu nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

ID: 1434

Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:44

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)