Promenáda

olej, dřevotříska, 41 x 51 cm, sign. PD , rám

ID: 828

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:48

Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)