Eugen Weidlich (1916-1983)

Otisk

litografie, 41,5 x 25,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich

žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

ID: 318

Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu