Jana Vacková (1960)

Africká touha II.

litografie, 1997, 48 x 33 cm, sign. PD Jana Vacková 1997, 46/50, na zadní straně autorské razítko a štítek grafika roku 1997 (Ceny Vladimíra Boudníka)

žákyně M. Hese a J. Šteffla na PedF v Plzni, členka Unie výtvarných umělců plzeňké oblasti a Asociace volné grafiky v Praze

ID: 372

Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (18 €)